Workshop chawan maken

Matcha chawan

Houd je van traditionele thee? Dan houd je waarschijnlijk ook van traditionele theebekers. De chawan is een bekende vorm uit de Japanse theeceremonie. Deze theekom zonder oor komt in allerlei vormen en maten, waarbij het karakter van de maker dat tot uiting komt in de theekom een belangrijk onderdeel van het ontwerp is. Tijdens deze workshop ben jij die maker.

We beginnen met een kommetje van 800 gram van ongeveer 12*8cm. Nu is het tijd om je zenmodus in te schakelen, want met allerlei gereedschappen gaan we aan deze kom schaven tot er een kom van 200 gram over is! Vooral die laatste 50 gram zijn echt een uitdaging.

Aan het einde van de workshop kies jij uit een paar voorbeelden jouw favoriete glazuur. Ik neem nu de zorgen voor jouw chawan over en zorg dat deze gestookt en geglazuurd een paar weken later klaar is om op te halen.

In het kort:

Deze workshop is geschikt voor groepen tot 12 personen. Grotere groepen op eigen locatie.
Tijd: 3 uur
Aantal dagdelen: 1
Prijs Vaste kosten + €15 p.p.
Locatie: Het LCKeramiek atelier in Heiloo (nabij Alkmaar) of eigen locatie
Overig: Trek kleren aan die vies mogen worden

Aanmelden?

Groepen kunnen het aanmeldformulier gebruiken. Voor individuele inschrijvingen kun je in de workshopagenda kijken wanneer deze workshop gepland staat.

Aanmeldformulier voor groepen

    Ik heb interesse in de workshop:

    Gewenste locatie

    Om spam te voorkomen maakt deze site gebruik van de Google reCAPTCHA tool. Google Privacy Policy en Terms of Service.

    Winkelwagen
    Scroll naar boven